О нас

Вітаємо
Вас на нашому сайті!

#

Міжнародний  дитячий садочок  “Меридіан” –це дружній, творчий колектив досвідчених вихователів, вчителів, головною метою яких є створення таких умов навчання та виховання, за яких діти відчували б себе комфортно та затишно, мали змогу розкрити всі свої таланти та здібності,оволодіти англійською мовою, соціалізуватися та набути життєвого досвіду серед однолітків, розкритися, як неповторні особистості.

Міжнародний дитячий садок розпочав свою роботу у 2006 році. Ми пропонуємо дошкільні освітні послуги для діток від 2-х  до 6-ти років. В 2013 році ДНЗ “Міжнародний дитячий садочок “Меридіан”” успішно пройшов державну атестацію та отримав подовження ліцензії на роботу з дітьми дошкільного віку  до 2023 року. Садочок має 2 корпуси: корпус №1, за адресою: вул Копилівська 55-б,  корпус №2, за адресою: вул. Тираспільська 43.

Ми  пишаємося своєю дружньою та затишною атмосферою. Двері дитячого садочка  «Меридіан » відчинені для дітей різних національностей.  У своїй роботі  ми враховуємо важливі аспекти та особливості різних культур та релігій.

В нашому садочку діти мають змогу розвивати свої таланти та задовільняти  інтереси за допомогою відвідування альтернативних факультативів. У процесі навчання та виховання діти адаптуються до нових умов, отримують психологічний супровід та підтримку, і потім з легкістю переходять на навчання до першого класу «Міжнародної школи «Меридіан»».

Міжнародний дитячий садочок “Меридіан” має гарну матеріально-технічну базу, що включає в себе сучасне обладнання групових кімнат;  плазмові телевізори та смартборди (для перегляду навчальних та розвиваючих програм);  кварцеві лампи (для дезинфекції приміщень),очисник(іонізатор-озонатор) повітря, зволожувачі повітря, надійну методичну базу для вихователів, великий зал для занять з хореографії, фізкультури та музики, сучасно обладнані ігрові майданчики, спортивний майданчик на території дитячого садочка.

Навчальний  рік дитячого садка триває з 1 вересня по 31 травня,  з понеділка по п‘ятницю.В літній період (червень, липень, серпень) ми працюємо з групами за літньою оздоровчою програмою.Перші групи починають працювати з 8 години ранку, а останні завершують роботу о 19.00 годині. Із трьох років навчально-виховна діяльність ведеться англійською мовою.Українська мова виноситься в розклад, як окремий предмет. Міжнародний дитячий садок  „Меридіан” пропонує транспортні послуги для вихованців з усіх  районів Києва.

Дитячий садок працює з понелка по п’ятницю з 8.00 по 19.00 (враховуючи чергові групи)

 

Навчальний рік триває з 01 вересня по 31 травня, оздоровчий період з 01 червня по 31 серпня поточного року (відповідно анкетування, за наявності необхідної кількості дітей).

Why People Choose Us

#

Programs

#

Kids

#

Teachers

#

Parents

Our Testimonials

Always have something nice to say about us
Jane K.

posted on TripAdvisor

When I was looking for a nice pre-school for my child, where there’s a lot of programs both for logical and creative development for kids, one of my good friends have referred me here. I am so happy!

Elias L.

posted on Yelp

Choosing a nice preschool takes both a lot of time for making all the considerations, just as much as for comparing all the different options it provides… Anyways, as far as I am concerned, choosing this kindergarten was a great idea!

Sarah C.

posted on Forsquare

I have 5 kids, ranging in their age from 5 to 15 years old, both boys and girls. So, when I was choosing a preschool for the first time for my oldest daughter Mary, I was picky. Luckily, since then I send all my kids to this amazing preschool!