Про нас

Вітаємо Вас на нашому сайті!

 

 

Міжнародний  дитячий садочок  "Меридіан" –це дружній, творчий колектив досвідчених вихователів, вчителів, головною метою яких є створення таких умов навчання та виховання, за яких діти відчували б себе комфортно та затишно, мали змогу розкрити всі свої таланти та здібності,оволодіти англійською мовою, соціалізуватися та набути життєвого досвіду серед однолітків, розкритися, як неповторні особистості.

Міжнародний дитячий садок розпочав свою роботу у 2006 році. Ми пропонуємо дошкільні освітні послуги для діток від 2-х  до 6-ти років. В 2013 році ДНЗ "Міжнародний дитячий садочок "Меридіан"" успішно пройшов державну атестацію та отримав подовження ліцензії на роботу з дітьми дошкільного віку  до 2023 року. Садочок має 2 корпуси: корпус №1, за адресою: вул Копилівська 55-б,  корпус №2, за адресою: вул. Тираспільська 43.

Ми  пишаємося своєю дружньою та затишною атмосферою. Двері дитячого садочка  «Меридіан » відчинені для дітей різних національностей.  У своїй роботі  ми враховуємо важливі аспекти та особливості різних культур та релігій.

В нашому садочку діти мають змогу розвивати свої таланти та задовільняти  інтереси за допомогою відвідування альтернативних факультативів. У процесі навчання та виховання діти адаптуються до нових умов, отримують психологічний супровід та підтримку, і потім з легкістю переходять на навчання до першого класу «Міжнародної школи «Меридіан»». 

 Міжнародний дитячий садочок "Меридіан" має гарну матеріально-технічну базу, що включає в себе сучасне обладнання групових кімнат;  плазмові телевізори та смартборди (для перегляду навчальних та розвиваючих програм);  кварцеві лампи (для дезинфекції приміщень),очисник(іонізатор-озонатор) повітря, зволожувачі повітря, надійну методичну базу для вихователів, великий зал для занять з хореографії, фізкультури та музики, сучасно обладнані ігрові майданчики, спортивний майданчик на території дитячого садочка.

Навчальний  рік дитячого садка триває з 1 вересня по 31 травня,  з понеділка по п‘ятницю.В літній період (червень, липень, серпень) ми працюємо з групами за літньою оздоровчою програмою.Перші групи починають працювати з 8 години ранку, а останні завершують роботу о 19.00 годині. Із трьох років навчально-виховна діяльність ведеться англійською мовою.Українська мова виноситься в розклад, як окремий предмет. Міжнародний дитячий садок  „Меридіан” пропонує транспортні послуги для вихованців з усіх  районів Києва.

http://www.youtube.com/watch?v=AOB5_QLQZTY

http://www.youtube.com/watch?v=YNQK0WwOthA

http://www.youtube.com/watch?v=fJDn2ZvWF7k

https://www.youtube.com/watch?v=Kfd10rJk798

 

f

Оголошення для батьків
12.03.2020
Призупинення освітнього процесу у зв'язку із недопущенням поширення коронавірусної інфекції

Шановні батьки! У зв'язку із призупиненням освітнього процесу в садочку, з метою реалізації принципу безперервності освіти, ми переходимо на дистан ...

25.02.2020
Набір дітей за пільговою програмою

Шановні батьки!

Гарні новини! Реалізуючи умови участі у "Програмі соціального партнерства", ДНЗ МДС "Меридіан" оголошує про набір дітей, пі ...

28.08.2019
Ласкаво просимо до нашого садочка

 

01.06.2018
Набір дітей!

 

Ведеться набір дітей від 2-х до 6 років в Корпус № 1 за адресою - вул.Копилівська 55-Б, в корпус ...

Календар подій

Мы ВКонтакте Мы в Одноклассниках Мы в Facebook Мы в Твиттере