10 причин обрати садок «Меридіан»:

 

10 причин обрати «Міжнародний дитячий садочок «Меридіан»»

 

1. Дружній та професійний колектив вихователів, помічників вихователя та вчителів де панує атмосфера взаємоповаги та турботи, індивідуальний підхід до кожної дитини та батьків.

 

2. Навчально-виховний процес проходить одночасно за трьома  програмами:

- Навчально-виховна програма «Дитина» (навчання та розвиток дитини за основними напрямками) та реалізація її на англійській мові в групах дітей з 3-х років) та програма "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку.

- Виховна програма «Character education» (виховання характеру дитини, яка широко використовується в Европейських країнах).Програма включає в себе 7 великих тем, за якими вихователі працюють з дітьми протягом року. Педагоги проводять бесіди з дітьми, пояснюючи багато цікавої інформації  для дітей та відповідаючи на всі дитячі питання, проводять різноманітну мотивацію та закріплюючи знання, виділяють 3-х чемпіонів кожного місяця, нагорождують їх сертифікатами та подарунками. До програми входять наступні теми: Дружба, Відповідальність, Вміємо поділитися, Любов, Чистота, Повага та Доброта. 

- Робота за оздоровчою програмою: "Про здоров'я знаємо, про здоров'я дбаємо", що включає в себе 9 основних тем валеологічного напрямку для вивчення з дітьми. Оздоровчі заходи з метою  профілактики захворювань в ДНЗ  для дітей протягом року: оздоровчі процедури з водою протягом літнього періоду на свіжому повітрі; щодня: ходіння по каштанчиках, аромосеанси, кварцювання груп, точковий масаж, зорова гімнастика, ранкова гімнастика, гімнастика пробудження тощо. 

 

 3. Програма культурних заходів для дітей та батьків: екскурсії, походи, вистави лялькового театру, фотосесії, розваги, святкування днів народження дітей, майстер класи. творчі лабораторії.

Тісна співпраця з батьками - проведення численних заходів із участю батьків: родинно-спортивне свято на природі «Мамо, тато, я-спортивна сім’я», концерти родинної творчості, концерти та мультимедіа для батьків, ведення вайбер-груп  для батьків, проведення майстер класів, ведення проекту для батьків "Трикутник успіху".

 

4. Сучасна матеріально-технічна база садочка та зручний графік роботи: затишні та сучасно обладнані ігрові кімнати, зал для занять з фізкультури, хореографії та музики, різноманіття ігрового та навчального матеріалу, високий рівень методичного супроводу для вихователів, сучасні ігрові майданчики на території дитячого садочка.

Режим роботи садочка  з 8.00 до 19.00. Робота чергової групи та відсутність канікул протягом навчального року.

 

5. В групах з дітьми працюють: Вихователь , Помічник вихователя (вища педагогічна освіта, досвід роботи з дітьми, знання англійської мови)  та Няня(чистота та затишок в групі)

 

6. Індивідуальний підхід до кожної дитини:особливо під час  адаптації  дитини та протягом дня, сприятливий психологічний мікроклімат в групі, де   кожна дитина отримує достатньо уваги та турботи , що дозволяє максимально розкрити її задатки, таланти та здібності.

 

7. Списочна кількість та  контингент дітей: в групах з  2-х років кількість дітей не перевищує 16, в групах з 3-х років та старше кількість дітей не перевищує  18.

В групах навчаються діти з різних країн світу, тому вони  знаходяться в англомовному  середовищі цілий день, що є сприятливим фактором засвоєння іноземної мови.

 

8. Смачне та різноманітне шестиразове харчування. Наше меню складено  із урахуванням рекомендацій дитячих дієтологів, у відповідності із "Інструкцією організації  харчування дітей дошкільного віку".Ми здійснюємо індивідуальний підхід до харчування дітей.

 

9. Надійна цілодобова охорона та внутрішнє відеоспостереження на всій території дитячого садочка та в приміщенні.

 

10. Можливість продовжувати навчання у Міжнародній школі «Меридіан » та отримати початкову, середню шкільну освіту, обрати мову навчання в школі.

 

Оголошення для батьків
12.03.2020
Призупинення освітнього процесу у зв'язку із недопущенням поширення коронавірусної інфекції

Шановні батьки! У зв'язку із призупиненням освітнього процесу в садочку, з метою реалізації принципу безперервності освіти, ми переходимо на дистан ...

25.02.2020
Набір дітей за пільговою програмою

Шановні батьки!

Гарні новини! Реалізуючи умови участі у "Програмі соціального партнерства", ДНЗ МДС "Меридіан" оголошує про набір дітей, пі ...

28.08.2019
Ласкаво просимо до нашого садочка

 

01.06.2018
Набір дітей!

 

Ведеться набір дітей від 2-х до 6 років в Корпус № 1 за адресою - вул.Копилівська 55-Б, в корпус ...

Календар подій

Мы ВКонтакте Мы в Одноклассниках Мы в Facebook Мы в Твиттере